De nieuwe prioriteiten zijn gekend!
06/10/2024
Nu de plannen van de Vlaamse regering bekend zijn, kunnen ook wij met trots aankondigen welke drie hoofdthema’s we de komende 2,5 jaar op de voorgrond zetten.
De nieuwe prioriteiten van de Vlaamse Jeugdraad!
Vandaag lanceren wij onze drie nieuwe prioriteiten!
Gelijke Kansen, omdat gelijkwaardigheid de basis zou moeten zijn voor alle kinderen en jongeren, maar hier op vlak van veel beleidsdomeinen in de praktijk duidelijk nog heel wat werk aan is;
Klimaat, omdat de klimaatcrisis kinderen, jongeren en toekomstige generaties het hardst zal treffen, er raakpunten zijn met heel wat domeinen én ook hier de meest kwetsbaren de grootste lasten dragen;
Digitale Leefwereld, omdat die niet meer weg te denken is in het leven van kinderen en jongeren, en zij niet enkel beschermd moeten worden maar ook de kans krijgen om als co-creator die digitale wereld mee vorm te geven.
De komende maanden schieten de werkgroepen rond deze drie thema’s vol uit de startblokken.
Wil je graag komen meedoen?
Neem een kijkje op onze evenementkalender en schrijf je in voor een infomoment om onze werking te leren kennen!
Online infomoment op dinsdag 8 oktober om 19u30
Live infomoment in Brussel (De Ambrassade) op vrijdag 11 oktober om 18u